$0.12
$0.14
Compare Price
You save
$0.02
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z008443
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z008443 Washer Plain 3/8" 65
Item:
#1229617
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z008443 |
| Manufacturer Part # | Z008443 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z008443 Washer Plain 3/8" 65
$0.12
$0.14
You save
$0.02
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z008443 Washer Plain 3/8" 65