$1.32
$1.45
Compare Price
You save
$0.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z008504
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z008504 Plug Pipe 3/8 Npt Square
Item:
#1270325
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z008504 |
| Manufacturer Part # | Z008504 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z008504 Plug Pipe 3/8 Npt Square
$1.32
$1.45
You save
$0.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z008504 Plug Pipe 3/8 Npt Square