$15.11
$16.67
Compare Price
You save
$1.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z008739
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z008739 Bushing Reducing 1/2"
Item:
#1270141
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z008739 |
| Manufacturer Part # | Z008739 |
| Height | 0.82" |
| Width | 0.87" |
| Depth | 0.99" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z008739 Bushing Reducing 1/2"
$15.11
$16.67
You save
$1.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z008739 Bushing Reducing 1/2"
