$23.68
$26.13
Compare Price
You save
$2.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z008742
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z008742 Glass Water Level
Item:
#1482339
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z008742 |
| Manufacturer Part # | Z008742 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z008742 Glass Water Level
$23.68
$26.13
You save
$2.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z008742 Glass Water Level
