Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen Z008742
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z008742 Tube Glass Red & White Stripe
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z008742 |
| Manufacturer Part # | Z008742 |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z008742 Sight Glass Red & White Stripe 5/8" X 4-3/4", Groen Boiler Sge, Kettle Tdb4 Tdb6 Ae Ah Cah Dah Dcae Dcee Dh Ee Hh

