$15.33
$16.91
Compare Price
You save
$1.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z008747
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z008747 Elbow 90 Deg 1/2" Npt
Item:
#1229876
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z008747 |
| Manufacturer Part # | Z008747 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z008747 Elbow 90 Deg 1/2" Npt
$15.33
$16.91
You save
$1.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z008747 Elbow 90 Deg 1/2" Npt
