$120.25
$212.27
Compare Price
You save
$92.02
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z009047 Bonnet Groen
Item:
#2233477
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z009047 |
| Manufacturer Part # | Z009047 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Groen Z009047 Bonnet Groen
$120.25
$212.27
You save
$92.02
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z009047 Bonnet Groen