$222.92
$245.95
Compare Price
You save
$23.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z009048
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z009048 Stem Valve W/o O Ring
Item:
#1482243
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z009048 |
| Manufacturer Part # | Z009048 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z009048 Stem Valve W/o O Ring
$222.92
$245.95
You save
$23.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z009048 Stem Valve W/o O Ring
