$410.35
$452.75
Compare Price
You save
$42.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z009208
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z009208 Washer Thrust 1" Id X
Item:
#1230491
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z009208 |
| Manufacturer Part # | Z009208 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z009208 Washer Thrust 1" Id X
$410.35
$452.75
You save
$42.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z009208 Washer Thrust 1" Id X
