$244.11
$269.33
Compare Price
You save
$25.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z009587
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z009587 Retainer Spring
Item:
#1238368
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z009587 |
| Manufacturer Part # | Z009587 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z009587 Retainer Spring
$244.11
$269.33
You save
$25.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z009587 Retainer Spring