$294.87
$325.32
Compare Price
You save
$30.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z009670
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z009670 Spring Medium High
Item:
#1229820
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z009670 |
| Manufacturer Part # | Z009670 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6" |
| Depth | 13.7" |
| Weight | 4.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z009670 Spring Medium High
$294.87
$325.32
You save
$30.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z009670 Spring Medium High