Free Shipping
Free Shipping
$1,628.47
$1,796.71
Compare Price
You save
$168.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z010044 Steam Regulator 2 50 Psi 1/2
Item:
#2232406
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z010044 |
| Manufacturer Part # | Z010044 |
| Height | 4.9" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z010044 Steam Regulator 2 50 Psi 1/2
$1,628.47
$1,796.71
You save
$168.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z010044 Steam Regulator 2 50 Psi 1/2