Free Shipping
Free Shipping
$1,528.55
$1,686.47
Compare Price
You save
$157.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z011004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z011004 Valve Safety 25 Psi 3/4 Mnpt
Item:
#1482355
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z011004 |
| Manufacturer Part # | Z011004 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z011004 Valve Safety 25 Psi 3/4 Mnpt
$1,528.55
$1,686.47
You save
$157.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z011004 Valve Safety 25 Psi 3/4 Mnpt
