$30.54
$33.70
Compare Price
You save
$3.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z011146
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z011146 Plug Pipe 1/2 Npt Square Brass
Item:
#1229598
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z011146 |
| Manufacturer Part # | Z011146 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z011146 Plug Pipe 1/2 Npt Square Brass
$30.54
$33.70
You save
$3.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z011146 Plug Pipe 1/2 Npt Square Brass