Free Shipping
Free Shipping
$1,457.63
$1,608.22
Compare Price
You save
$150.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012109
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z012109 Casting Trunnion Race
Item:
#1270091
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012109 |
| Manufacturer Part # | Z012109 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 2.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z012109 Casting Trunnion Race
$1,457.63
$1,608.22
You save
$150.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012109 Casting Trunnion Race