$565.45
$623.88
Compare Price
You save
$58.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012227
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z012227 Steam Gland
Item:
#1183205
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012227 |
| Manufacturer Part # | Z012227 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen Z012227 Steam Gland
$565.45
$623.88
You save
$58.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012227 Steam Gland 1-5/8" Trunion, 4-3/4" Long 5/8" Id, Groen Kettle D10 D20 D30
