Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012520
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z012520 Actuator #51 30" Dia
Item:
#1227331
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012520 |
| Manufacturer Part # | Z012520 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 16.95" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012520 Actuator #51 30" Dia
