Free Shipping
Free Shipping
$1,259.32
$1,389.43
Compare Price
You save
$130.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012522
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z012522 Actuator #51 38" Dia &
Item:
#1229497
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012522 |
| Manufacturer Part # | Z012522 |
| Height | 4" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 5.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z012522 Actuator #51 38" Dia &
$1,259.32
$1,389.43
You save
$130.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012522 Actuator #51 38" Dia &