Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012524
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z012524 Rod Spring
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012524 |
| Manufacturer Part # | Z012524 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012524 Spring Rod Assembly, 11-3/4" Long Overall 3-3/4"wide, Groen Braising Pan Fpc Fpc/1 Fpc/1-2 Fpc/1-3 Fpc/1-4, Hfp/2 Hfp/2e Hfp/2e-2 Hfp/2e-3 Hfp/2e-4 Mw/fpc, Mw/fpc/1 Nhfp/2e
