$311.11
$343.25
Compare Price
You save
$32.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012565
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z012565 Spring Medium Light
Item:
#1270758
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012565 |
| Manufacturer Part # | Z012565 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 2.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z012565 Spring Medium Light
$311.11
$343.25
You save
$32.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012565 Spring Medium Light