Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012685
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z012685 Pin Roll 1/8" Dia X 11/1 6" Long
Item:
#1229893
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012685 |
| Manufacturer Part # | Z012685 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012685 Pin Roll 1/8" Dia X 11/1 6" Long