$403.40
$445.09
Compare Price
You save
$41.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012694
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z012694 Handle Ball Knob Asm Groen
Item:
#1482361
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012694 |
| Manufacturer Part # | Z012694 |
| Height | 1.7" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z012694 Handle Ball Knob Asm Groen
$403.40
$445.09
You save
$41.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012694 Handle Ball Knob Asm Groen