Free Shipping
Free Shipping
$4,226.33
$4,662.96
Compare Price
You save
$436.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z013491
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z013491 Motor 1/2 Hp Dc 1750 10 0v 56c Frame
Item:
#1230001
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z013491 |
| Manufacturer Part # | Z013491 |
| Height | 11" |
| Width | 11" |
| Depth | 18" |
| Weight | 29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z013491 Motor 1/2 Hp Dc 1750 10 0v 56c Frame
$4,226.33
$4,662.96
You save
$436.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z013491 Motor 1/2 Hp Dc 1750 10 0v 56c Frame