Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z013682
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z013682 Knob Thermostat Dial
Item:
#1482247
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z013682 |
| Manufacturer Part # | Z013682 |
| Height | 1" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z013682 Knob Thermostat Dial
