Free Shipping
Free Shipping
$4,407.41
$4,862.76
Compare Price
You save
$455.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z013972
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z013972 Control Dc Adjustable 1 15v Input
Item:
#1229499
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z013972 |
| Manufacturer Part # | Z013972 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z013972 Control Dc Adjustable 1 15v Input
$4,407.41
$4,862.76
You save
$455.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z013972 Control Dc Adjustable 1 15v Input
