Free Shipping
Free Shipping
$6,190.33
$6,829.88
Compare Price
You save
$639.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z014491
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z014491 Agitator Primary
Item:
#1270277
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z014491 |
| Manufacturer Part # | Z014491 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z014491 Agitator Primary
$6,190.33
$6,829.88
You save
$639.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z014491 Agitator Primary