$0.91
$1.00
Compare Price
You save
$0.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z017212
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z017212 Round Hd Screw 8 32 X 1" Lg
Item:
#1229601
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z017212 |
| Manufacturer Part # | Z017212 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z017212 Round Hd Screw 8 32 X 1" Lg
$0.91
$1.00
You save
$0.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z017212 Round Hd Screw 8 32 X 1" Lg