$428.29
$472.54
Compare Price
You save
$44.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z027168
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z027168 Timer
Item:
#1182498
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z027168 |
| Manufacturer Part # | Z027168 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Groen Z027168 Timer
$428.29
$472.54
You save
$44.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z027168 Timer 60min 125v 7/8" Long Stem, Groen Steamer Gg3

