Free Shipping
Free Shipping
$1,299.66
$1,433.92
Compare Price
You save
$134.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z040822
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z040822 Burner Manifold Assy
Item:
#1230592
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z040822 |
| Manufacturer Part # | Z040822 |
| Height | 2.9" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 16.1" |
| Weight | 3.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z040822 Burner Manifold Assy
$1,299.66
$1,433.92
You save
$134.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z040822 Burner Manifold Assy
