$37.96
$41.87
Compare Price
You save
$3.91
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z042748
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z042748 Bearing Thrust
Item:
#1269694
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z042748 |
| Manufacturer Part # | Z042748 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z042748 Bearing Thrust
$37.96
$41.87
You save
$3.91
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z042748 Bearing Thrust