Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z049093
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z049093 Fitting Compression 5/8" Tube X 1/2" Mpt
Item:
#1227599
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z049093 |
| Manufacturer Part # | Z049093 |
| Height | 0.95" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z049093 Fitting Compression 5/8" Tube X 1/2" Mpt
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z049093 Fitting Compression 5/8" Tube X 1/2" Mpt
