Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen Z051619 Burner 18.75" Steel
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z051619 |
| Manufacturer Part # | Z051619 |
| Height | 18.7" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z051619 Aluminized Steel Burner, Burner 18-3/8" Long 18-7/8" Long W/ Air Shutter, .310" Dia Hole In Air Shutter 1.280" Od, Flame Burn Area 8-1/4", Groen Chfp/2
