$614.44
$677.92
Compare Price
You save
$63.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z055279
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z055279 Valve Globe 3/8" Npt
Item:
#1227335
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z055279 |
| Manufacturer Part # | Z055279 |
| Height | 3.35" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z055279 Valve Globe 3/8" Npt
$614.44
$677.92
You save
$63.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z055279 Valve Globe 3/8" Npt
