Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z062874
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z062874 Gasket
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z062874 |
| Manufacturer Part # | Z062874 |
| Height | 0.45" |
| Width | 11.85" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z062874 Door Gasket 15-3/8" X 11-5/8" Od Gray, 10-1/8" X 6-5/8" Id Opening, Cleveland Steamer Cet-1, Groen, Steamer Series Gg3 (except For Older Units Which Use, Oem # 025987 - No Serial # Break Available).
