$496.03
$547.27
Compare Price
You save
$51.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z064067
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z064067 Burner Asm Nat Gas Dh 20
Item:
#1270294
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z064067 |
| Manufacturer Part # | Z064067 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 2.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z064067 Burner Asm Nat Gas Dh 20
$496.03
$547.27
You save
$51.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z064067 Burner Asm Nat Gas Dh 20