$9.51
$15.27
Compare Price
You save
$5.76
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z064378 Clevis Pin 2'' Long 3/8 Dia
Item:
#1135751
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z064378 |
| Manufacturer Part # | Z064378 |
| Height | 2.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Groen Z064378 Clevis Pin 2'' Long 3/8 Dia
$9.51
$15.27
You save
$5.76
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z064378 Clevis Pin 2" Long 3/8" Dia, Note For Clevis Pin 2-5/8" Long Order # 26-4030, Wolf A As Ch Chss R

