$3.95
$4.35
Compare Price
You save
$0.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z070174
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z070174 Stud Weld 1/4" 20 X 1"
Item:
#1270790
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z070174 |
| Manufacturer Part # | Z070174 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z070174 Stud Weld 1/4" 20 X 1"
$3.95
$4.35
You save
$0.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z070174 Stud Weld 1/4" 20 X 1"
