Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z081692
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z081692 Element Air 104v For 208 V Cc20
Item:
#1230109
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z081692 |
| Manufacturer Part # | Z081692 |
| Height | 6.5" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 18.3" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z081692 Element Air 104v For 208 V Cc20
