$13.26
$14.62
Compare Price
You save
$1.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z085156
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z085156 Pilot Burner Propane
Item:
#1230167
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z085156 |
| Manufacturer Part # | Z085156 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z085156 Pilot Burner Propane
$13.26
$14.62
You save
$1.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z085156 Pilot Burner Propane