Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z086490
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z086490 Elbow 90 Deg 3/8" 18 Npt
Item:
#1229827
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z086490 |
| Manufacturer Part # | Z086490 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z086490 Elbow 90 Deg 3/8" 18 Npt