$75.88
$83.73
Compare Price
You save
$7.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z086491
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z086491 Tee 1/2 14 Npt
Item:
#1229486
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z086491 |
| Manufacturer Part # | Z086491 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z086491 Tee 1/2 14 Npt
$75.88
$83.73
You save
$7.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z086491 Tee 1/2 14 Npt