$16.20
$17.88
Compare Price
You save
$1.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z087635
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z087635 Lens Cover Plastic Threa Ded
Item:
#1230296
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z087635 |
| Manufacturer Part # | Z087635 |
| Height | 0.15" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z087635 Lens Cover Plastic Threa Ded
$16.20
$17.88
You save
$1.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z087635 Lens Cover Plastic Threa Ded
