Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen Z088214 Terminal Block
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z088214 |
| Manufacturer Part # | Z088214 |
| Height | 1.13" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.38" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z088214 Terminal Block 4 Pole 85 Amp 600v B-series, 2-3/8" X 1-1/4", Groen Steamer Hy6g, Hatco Booster Fr-5, Hatco Warmer Chef Systems (automatic Models), Hatco Toasters Tq300

