$240.90
$265.79
Compare Price
You save
$24.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z088254
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z088254 Igniter Norton Model
Item:
#1231048
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z088254 |
| Manufacturer Part # | Z088254 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z088254 Igniter Norton Model
$240.90
$265.79
You save
$24.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z088254 Igniter Norton Model