Free Shipping
Free Shipping
$2,122.16
$2,341.41
Compare Price
You save
$219.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z090645
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z090645 Burner Asm Dh/20 Nat 0 2000
Item:
#1229828
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z090645 |
| Manufacturer Part # | Z090645 |
| Height | 5.8" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 9.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z090645 Burner Asm Dh/20 Nat 0 2000
$2,122.16
$2,341.41
You save
$219.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z090645 Burner Asm Dh/20 Nat 0 2000
