$55.18
$60.87
Compare Price
You save
$5.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z090742
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z090742 Hose Drain 2"lg Cc20 G
Item:
#1228888
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z090742 |
| Manufacturer Part # | Z090742 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z090742 Hose Drain 2"lg Cc20 G
$55.18
$60.87
You save
$5.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z090742 Hose Drain 2"lg Cc20 G
