$20.22
$22.31
Compare Price
You save
$2.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z092115
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z092115 Hose 3/8"id X 65.5" Lg P Vc Clr
Item:
#1269161
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z092115 |
| Manufacturer Part # | Z092115 |
| Height | 2.3" |
| Width | 11.9" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z092115 Hose 3/8"id X 65.5" Lg P Vc Clr
$20.22
$22.31
You save
$2.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z092115 Hose 3/8"id X 65.5" Lg P Vc Clr