$3.03
$4.86
Compare Price
You save
$1.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen Z093482
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z093482 Hose Clamp #5
Item:
#1152489
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z093482 |
| Manufacturer Part # | Z093482 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Groen Z093482 Hose Clamp #5
$3.03
$4.86
You save
$1.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z093482 #5 Stainless Steel Hose Clamp 7/16" To 3/4"
