Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z094136S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z094136S Kit Heating Element Hy 6 208/9kw
Item:
#1227494
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z094136S |
| Manufacturer Part # | Z094136S |
| Height | 3" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 21.6" |
| Weight | 3.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z094136S Kit Heating Element Hy 6 208/9kw
