$113.68
$125.43
Compare Price
You save
$11.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z096728
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z096728 Cable Hi Volt Spark Ignition
Item:
#1482267
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z096728 |
| Manufacturer Part # | Z096728 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z096728 Cable Hi Volt Spark Ignition
$113.68
$125.43
You save
$11.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z096728 Cable Hi Volt Spark Ignition